Meest Cargo – міжнародна експрес-доставка вантажів. Наші клієнти економлять зусилля та кошти на транспортування вантажів в Україну та за кордон.

На ринку міжнародних вантажних перевезень компанії або перевозять вантажі, або розмитнюють їх. Ми надаємо комплексні послуги по доставці вантажів.

Скориставшись послугами нашої компанії ви уникнете непотрібних вам турбот.

 Ми організуємо виїзд кур’єра на адресу відправки вантажу, доставку вантажу на митницю для проходження необхідних процедур, подбаємо про митно-брокерські послуги, необхідні для перетину кордону вашим вантажем, перевеземо його через кордон. Після перетину кордону пройдемо всі процедури, пов’язані з митним оформленням і доставимо вантаж до місця призначення.

При доставці вантажів ми використовуємо послуги кур’єрських служб. В Україні їх надає компанія «Міст Експрес» — лідер на ринку послуг кур’єрської доставки в Україні, за кордоном наші партнери — провідні оператори кур’єрських послуг.

Meest Cargo входить в міжнародну поштово-логістичну мережу Meest Group, одну з найбільших фінансово-промислових груп Західної України. Meest Group заснована в 1992 році міжнародною компанією  Meest Corporation Inc. (Торонто, Канада). Торгову марку Meest Cargo представляє на ринку ТзОВ «Росан-Глобал».