Наша компанія з 2005 року працює на ринку логістичних послуг. Наші працівники мають величезний досвід у роботі по міжнародній експрес-доставці вантажів і готові забезпечити вам сервіс найвищого європейського рівня. Ми пропонуємо нашим клієнтам виняткову послугу — доставку вантажів у форматі МЕВ (Міжнародне експрес-відправлення). Формат МЕВ вигідний для перевезення вантажів, котрі не є достатньо великими для того, щоб перевезти їх спеціально зафрахтованим автотранспортом.

Якщо ваш вантаж менший за 2000 кг, найзручнішим та найвигіднішим для вас буде скористатись доставкою у форматі МЕВ (міжнародного експрес-відправлення). Скориставшись нашими послугами вам не доведеться оплачувати дорогий міжнародний фрахт транспортного засобу та тратити час на пошуки перевізника, який слідує необхідним вам маршрутом і знайде місце на ваш вантаж у своєму автомобілі. Транспортуючи вантажі ми використовуємо мережу складів, між якими є регулярне транспортне сполучення. Завдяки послугам, які надає Meest Cargo, ваш вантаж дістанеться місця призначення вчасно і заощадивши вам кошти.

Доручіть доставку нам! У зручний для вас час та у зручному для вас місці кур’єр забере ваш вантаж, і завезе його до найближчого складу кур’єрської мережі. Далі, використовуючи регулярні магістральні рейси, вантаж дістанеться до країни призначення. Там його доставлять до представництва, яке розміщене найближче до місця призначення вантажу. З цього представництва кур’єр доставить вантаж отримувачу.